| andraa97 a întrebat:

Am o problema cu telefonul...de ceva timp nu mai pot intra pe internet. Am 414 MB si sunt pe Orange. Cand intru pe net scrie "Retea indisponibila"...nu inteleg ce are. Cine ma poate ajuta primeste funda! :* happy

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În rest poţi folosi telefonul ( pentru apeluri şi mesaje )?
Sau NU merg nici acestea?

Eventual, poţi face o "revenire la setări de fabrică" ( factory reset ) din Meniul telefonului şi apoi să activezi ( IAR ) netul şi să faci setările aferente.

Sau să-l duci la un Service ( dacă nu te descurci ).

Toate cele bune.

1 răspuns:
| feraryyy78 a răspuns:

Poate setarile de internet nu sunt bune, trebuie sa le reactualizezi.