| Conectar a întrebat:

Nu stiu ce are leptopul meu (Acer) ca de 2 saptamani cand dau sa il pornec (in BIOS)imi merge tastatura dar cand intra in windows imi porneste greu si nu imi merge tastatura. daca ii fac un soc si il scot din priza si ii dau drumul merge cand intra in windows (si dupa ce intru pe net pe Facebook si il inchid cand ii dau drumul nu mai merge tastatura si porneste greu ) sa fie uare Windowsul?

3 răspunsuri:
| Constantin_Albert-Gabriel_1996 a răspuns:

Frate,ce windows ai? Daca e 10 mai bine te duci pe Windows 7 pentru ca este stabilizat si ai performante mai bune acolo decat pe 10

| Conectar explică (pentru Constantin_Albert-Gabriel_1996):

Am windows xp profesional pack 3 2002

| Conectar explică:

Am windows xp pack 3 an 2002 sa stiti