| Mariushgv a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg PS4 PRO sau XBOX ONE X as vrea ceva bun si sa nu mi se blocheze jocurile cand filmez sau cand nu filmez, as vrea sa fie si ceva care atunci cand filmez sa se vada bine si sa aiba jocuri bune, vreau argumente,

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Amandoua sunt bune, depinde ce vrei tu sa joci, conteaza mult rezolutia la care vrei sa joci, vezi si costurile si abonamentele pentru fiecare in parte.

| RobertRawr a răspuns:

XBOX ONE X este cea mai puternica consola din lume. Insta PS4 are mai multe jocuri exclusive. Este alegerea ta.