| vavitza a întrebat:

Nu stiu daca am ales foarte bine categoria acestei intrebari dar as avea o intrebare care ma cam chinuie de vreo cateva zile. Atunci cand vreau sa ma uit pe you tobe la un videoclip merge videoclipul cam un minut si apoi se intrerupe. Apare in locul videoclipului un fundal negru putin cu purici si imi scrie ceva in engleza. Trebuie sa reinstalez flash playerul, sau din ce cauza face asa? Vreau sa mentionez ca de cateva zile si calculatorul mi se incarca cam greu cand vreau sa intru pe o noua pagina pe internet.

Răspuns Câştigător
| Secret2000 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi flash player-ul. Daca nu da roade, foloseste ccleaner pentru a sterge fisierele care iti ingreuneaza calculatorul. Sau faza cu youtube-ul ar putea fi din alta cauza, un virus. Era bine daca ne specificai exact ce iti spune dupa 1 minut. Incearca sa instalezi si un antivirus, recomand Bitdefender. Daca nici una din aceste variante nu da roade, va trebui sa reinstalezi windows-u.