| basexcu a întrebat:

Am internet de la Rds nu am avut niciodata probleme happy avand mai multe pc-uri mi-am luat router, nu am avut probleme la conexiune totul mergea ca uns, numai ca de cateva zile se intrerupe coneziunea fara motiv happy si ca sa pot o pot reface trebuie sa dau disable si enable la din network connections.Ma scoate din minti face asa la fiecare 5 minute, am incercat sa reinstalez routeru, sa-l reconfigurez, dar nimic tot asa face. Pur si simlu nu se mai incarca pagina de internet ramane blocata dar dupa ce ii dau repair din network connections merge super...doar cateva minutelaughing apoi iar sad. Funda celui care gaseste rezolvarea!

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Join in the club! Nici nu mai stiu de cate ori pe zi refac legatura la net! A devenit o obisnuinta!

| BRG a răspuns:

Cei de la Rcs Rds nu asigură calitatea semnalului la internet dacă aveți router, și eu am router, și a m avut probleme cu netul, i am chemat pe cei de la rcs, iar dînșii au spus să îl pun calculatorul pe direct,.

| eul a răspuns:

Incearca sa conectezi doar un pc la net fara router