| Marin46 a întrebat:

Sal am si eu o intrebare.De cateva zile incoace se misca internetul foarte greu adica daca vreau sa intru pe youtube(un exemplu) ii ia vreo 3 min sa intre pe pagina si cand dau sa vad un videoclip se incarca la nesfarsit asa face la fiecare pagina dau funda celui care ma ajuta!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa iti reinstalezi windows-ul.Ai virusi.

| AndreiGabi a răspuns:

Problema poate fi cauzata de mai multe:
1Virusi.Ingreuneaza activitatea intregului sistem. Daca ai asa ceva probabil nu doar internetu se misca greu ci si alte aplicatii.Instaleaza un antivirus bun si efectueaza o scanare.Un antivirus bun:
Http://buy-static.norton.com/prod/html/partner/msft_EN.html
(click 90zile pe cel din stanga)
2Nu ai curatat pc-ul de praf. Uneori si de la asta se misca foarte greu.
3Probleme de retea.Suni la distribuitorul tau de internet si ceri lamuriri.O sa iti trimita un om autorizat care poate rezolva problema.Dar inainte de a suna la acestia reinstaleaza windowsul.

Răspuns utilizator avertizat
| VladyXR a răspuns:

Salut.Problema poate fi si de la HOTSPOT SHIELD VPN ca el schimba ip-u tau, el poate fi cauza.