| Cortex a întrebat:

O intrebare legata de lol.Am jucat cateva meciuri cu cho gath si dupa cum probabil stiti el se face mare, cam de 2-3 ori mai mare ca la inceput.Pentru asta nu stiu tot de ce e nevoie, stiu ca trebuie sa omor 6 minioni sau orice cu ultimata R,dupa aia cresc, dar nu stiu ce trebuie sa fac sau ce item sa cumpar sa raman asa, pentru ca daca mor voi fi iarasi mic si se vor lua in considerare 0 sau 2 parca minioni ucisi cu ultimata.Cum sa fac sa raman mare?

Răspuns Câştigător
| AndreiBarosanul3232 a răspuns:

Pai nu iti trebuie niciun item ca sa ramai mare. daca mori pierzi un sfert sau jumate din stack-uri si nu conteaza ce minion omori ca tot numai 1/6 se pune.
Sfatul meu ca sa ramai mare este sa nu mori. daca vezi ca ti-o iei urat stai defend