| anonim_4396 a întrebat:

O întrebare pentru jucătorii de CS 1.6 :
Cum pot schimba melodia când intru in joc (melodia din meniu)?
Cel mai bun răspuns, primeşte fundă.

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Cel mai simplu (pentru ca mai este o metoda cu un program) insa cel mai simplu este: iti alegi melodia preferata (sa fie mp3 nu altceva) dupa care intri in cstrike/media (folderul jocului) si stergi "gamestartup" dupa care redenumesti fisierul tau (melodia aleasade tine) in "gamestartup" (fara ghilimele, precum cea pe care ai sters-o) dupa care intri in joc si vezi daca a functionat.

Bafta!

| Rabia a răspuns (pentru Magnifico):

Mersi de ajutor!
Ai FUNDA!

1 răspuns: