| pintexim a întrebat:

OK deci nu stiu cum sa fac mi-am descarcat mess-ul si l-am descarcat cu emoticonsuri noi si nu stiu ce sa fac ca sa scap de ele? ma ajutati?

6 răspunsuri:
| Dany3 a răspuns:

Pai cacutale si stergele din PC

| tteo92 a răspuns:

Intra in meniul de start, apasa control panel, apoi add or remove programs, si acol cauti unde ti s-a instalat emoticoanele, si acol dai sa dezinstalezi.sau ce emoticoane ti s-a instalat, alea care sunt de la mess sau altele?

| pintexim explică (pentru tteo92):

Altele sad

| tteo92 a răspuns (pentru pintexim):

Atunci mergi in add or remove programs si cauta sa dezinstalezi emoticoanele. Sau daca nu, fi atent. descde aici http://download.cnet.com/IObit-Uninstaller/3000-2096_4-75161625.html instaleaza-l, deschidel. dupa ce l-ai deschis, vezi ca mai in dreapta sus, o sa iti apara o casuta nebifata unde scrie "batch uninstaller" bifezi casuta, apoi mergi in jos si cauti tot ce apartine de mess si bifezi tot apoi dai "unninstaller" ala de sus cu verde acum astepti si doar dai ce iti cere, dupa dezinstalare dai click pe " powerfull scan" acum o sa-ti apara tot ce nu a putut fi sters, bifezi tot ce e acol si dai "delete" apoi descarci asta http://www.hit.ro/downloads/communications/Yahoo-Messenger-9.0.0.797-Beta si il instalezi.

| georgiica a răspuns:

Dezinstaleaza si mai instaleazal o data. FUNDA?

| pintexim explică (pentru georgiica):

Pai ce mess trebuie sa descarc?