| Marybm a întrebat:

Va rog sa ma ajutati mi-am descarcat java, si am acum un toolbar pe chrome, nu stiu cum sa scap de el, va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| XFive_XZero_1995 a răspuns:

Intra in chrome apoi intra in meniu (butonul dedesubt de x) da la instrumente si apoi la extensi acolo va fi fiecare extensie (si Java) apoi in dreapta este un chenar prin care poti sa o activezi si sa o dezactivezi dar apare si un cosulet prin care poti sa stergi extensia (apasa pe cosulet).

| Marybm explică (pentru XFive_XZero_1995):

Chestia ii ca nu pot sa o dezactivez, asta tot incerc de o ora

| XFive_XZero_1995 a răspuns (pentru Marybm):

Dezinstaleaza si instaleaza iar chromu.

| Marybm explică (pentru XFive_XZero_1995):

Tot degeaba

4 răspunsuri:
| GreenCoffe a răspuns:

Ai undeva in dreapta sus pe bara unde scrii si site-ul o steluta si langa 3 bare orizontale, dai pe acele 3 bare orizontale, apoi pe setari dupa pe extensii si de acolo dezactivezi toolbarul