| ĄĿiŒ a întrebat:

Ok TPU... Deci dupa ce deschid pc, cam peste 2 ore mi se inchide unitatea iar ca sa o redeschid trebuie sa o inchid de la spate, sa astept cateva minute bune dupa care sa o redeschid. Posibil sa fie din cauza prafului confused nu am mai curatato de ceva timp dar asta nu sa mai intamplat >.<
Dau funda mare cui ma ajuta si pe mine crying m-am saturat sa se inchida

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Curata coolerul!
daca se inchide dupa 2 ore atunci probabil ca nu sursa, ci coolerul care nu mai face fata si astfel se incinge placa video!
.si daca placa video atinge o temperatura mare.de sa zicem 90 de grade atunci se inchide automat, si pana nu se raceste nu mai merge pornit!