| xXyOnutZhXx a întrebat:

de ce mi se inchide Pc-ul singur
umblu pe el cateva minute si se inchide apoi daca vreau sa il deschid din nou se inchide in cateva secunde si trebuie sa astept vreo jum de ora-o ora ca sa pot sa il deschid din nou
multumesc!

5 răspunsuri:
| Softit a răspuns:

Atunci, ar fi bine sa il cureti de praf pentru inceput, si sa schimbi pasta termoconductoare de pe procesor si placa video!

| SkyNet01 a răspuns:

Salut,e din cauza la procesor pentru ca sa se supraincalzeste, trebuie sa-l duci la service si sa-i puna o solutie speciala(silicon)
care sa ii mentina temperatura constanta

| xXyOnutZhXx explică:

P.S. e un laptop

| ilie98 a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi windowsul si dupa aia iti merge perfect

| EleninNWO2036 a răspuns:

Poate ai mufa aia arsa de la sursa care o bagi in placa de baza ca eu cand instalam windows xp mereu mi s-a ars mufa aia de la placa de baza care bagi sursa i-a uitete putin in unitate si vezi sa nu so fi ars mufa aia de la sursa care o bagi in placa de baza daca s-a ars schimbo repede ca poate si se rup dinti de la mufa aia de la sursa ca si eu ca tine am patit la fel ca cand instalam windows mi se stingea singur sau cand il a prindeam tot se stingea o fi de la sursa poate s-a ars mufa acea care bagi sursa cu mufa aia in placa de baza i-a uitete sper ca te-am ajutat happy big grin da-mi si mie funda ca oricum nu am nici-una