| ArminZ a întrebat:

(PAYSAFECARD) Am o intrebare:
Daca ma duc la terminal QIWI si bag 100 LEI eu as primi (21 euro cu 1 euro taxa sau ceva de genul) dar la STEAM Add funds nu exista 20 sau 21 euro eu ce sa fac cu acel cod de 100 lei sau 95 lei cu tot cu taxa? Pierd valoarea lui? Eu vreau optiunea de 20 euro cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| BlaDe17 a răspuns:

Iti faci cont pe site-ul lor, introduci acolo cod-ul si cand vei da add funds si te loghezi cu contul, iar de acolo iti va lua suma exacta.

| ArminZ explică (pentru BlaDe17):

Si am citit daca nu il tolosesti 12 luni iti ia taxa sau care e riscul la acel cont?

1 răspuns: