| SkyLeKhoas1998 a întrebat:

Deci am o suma de vreo 90 de euro pe contul meu paypal si as vrea sa o retrag! Dar am nevoie de ajutor putin. Dau click pe "Withdraw" si acolo imi apare doua optiuni: "Withdraw funds to your card" si "Withdraw funds to your bank account". intrebarea e urmatoarea: pe care optiune trebuie eu sa o aleg pentru a primi bani pe card? Faza e ca la "funds to your card" zice ca trebuie sa platesc o taxa de 2euro si la cealalta optiune e free.
Eu atat doresc sa va spun? Care e optiunea cea mai buna pentru a primii bani pe card? (Nu ma intereseaza timpul de transfer)
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| besmartbr a răspuns:

Withdraw funds to your bank account
dureaza 4 zile lucratoare, daca cumva nu-ti mai merge card-ul sau ti l-ai schimbat va trebui sa schimbi si din setarile de la PP. iti vin banii garantat