| Gicutzu23 a întrebat:

as dori si eu sa stiu de ce mi se blocheaza cand vreau sa joc GTA IV? M-am uitat pe System Req Labs si mi-a spus ca am totul la perfect dar se blocheaza rau cand vreau sa ma joc mai ales cand ma uit la cer happy.
Pc-u' meu este:
- placa de baza cu chipset Intel x58
- procesor Intel Core i7-965 Extreme Edition la 3, 79 GHz (overclocked)
- memorie de 12GB (1, 066MHz DDR3 SDRAM)
- doua placi video ATI Radeon HD 4870 - 1GB fiecare
- HDD de 1TB de la Hitachi
- SSD de 80GB de la Intel (X-25M)
- unitate optica Blu-ray (4x dual layer) si DVD burner cu Lightscribe (20x dual)
Am spus si eu ce stiam ca nu stiu ce sa spun direct, ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Lucitu a răspuns:

Ai calculator de GTA V, am avut si eu problema cu GTA IV, iti trebuie neaparat ultimul patch aparut, de obicei asta e problema cand ai lag la fiecare joc, mai ales cand e piratat, necesita un patch. Bafta.