| Lexi888 a întrebat:

Sal.Ce jocuri poate duce acest pc pe setări high? Placa de baza cu cipset Intel x58. Procesor Intel core i7-965 Extreme Edition la 5, 2 ghz (overclocked). Memorie de 8 tb (9, 066 MHz DDR3 SDRAM). Patru placi video ATI Radeon HD, 3D 10890 100 gb fiecare. HDD 10 tb. SSD de 1 tb de la Intel (X-25M). Unitate optica Blue-ray vulturul albastru. (4x Dual layer) si DVD burner cu Lightscribe (20 Dual-layer). Este un pc gaming de ultima generație modificat de niste prieteni care se pricep ff bine la calculatoare.imi cere pe el 100 de milioane si 2 ipaduri 128 gb.eu am 100 milioane si 2 ipaduri.merita pe acest pc?

Răspuns Câştigător
| AlexandruTeodor a răspuns:

E imposibil ce calculator ai tu mai sus (SAU) iei teapa. Intr-adevar sa excludem ce e imposibil se merita intr-adevar 100 mil. Dar ce naiba, 100 GB fiecare placa video?! Te auzi ce spui? Si sunt 4? Pai ar insemna 400 GB in total. Si BTW nu exista acest model de ATI Radeon. Si PC-ul de mai sus sigur face peste 100 mil. deoarece gandeste-te cat face un SSD de 1TB sau un HDD de 10 TB sau un i7 Extreme de 5, 2. Verifica cu atentie calculatorul asta. nu prea e in regula. Si mai intrebi de ce jocuri ai putea rula?! Toate de la momentul actual, Toate cele bune, Lexi888.

| Lexi888 explică (pentru AlexandruTeodor):

Lam cumpărat deja.am fost cu el la un service de calculatoare sa vad daca aia mi-au dat teapa si se pare ca nu.calculatorul are tot ce am zis eu mai sus. daca aia il dau asa ieftin inseamna ca au furat piesele sunt Hoți.vezi ca exista acest model dar nu ai auzit tu.

| AlexandruTeodor a răspuns (pentru Lexi888):

Uita-te pe site-ul official ATI Radeon, m-am uitat special. Vezi poate l-ai scris tu gresit, acest model nu exista.

| r0bert98 a răspuns (pentru Lexi888):

Ba tu nu esti normal. Placa video cea mai tare ii ddr5 si are 6 gb. Unde are ala 4 placi de 100 fiecare?laughing))

| Lexi888 explică (pentru r0bert98):

Crezi ce vrei

7 răspunsuri:
| r0bert98 a răspuns:

Ma... Tu te auzi ce spui? : "" Patru placi video ATI Radeon HD, 3D 10890 100 gb fiecare ""...

| Lexi888 explică (pentru r0bert98):

M-am uitat in pc si asa au zis ei.chiar sunt 4

| valyionutzz a răspuns:

Toate 2013winking
Pot sa spun ca te poti lauda cu pc-ul tauwinking