| BuGaTy a întrebat:

Pe acest laptop imi va merge gta 5 http://www.emag.ro/......DH2PRBBBM/ doresc sa il achizitionez.

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Daca i observat el foloseste doaar 1124 mhz, adica 1.2 ghz pentru jocul GTA V, salveaza consumu si ghz-u

13 răspunsuri:
| BuGaTy explică:

Si ce jocuri imi vor mai merge?

| VladyXR a răspuns:

Realizezi ca e un laptop multimedia, bussines? Nu iti va rula GTA V, e prea slab la specificatii, ce gen de jocuri iti plac?

| BuGaTy explică (pentru VladyXR):

Pai da-mi ceva ce iti place si tie
dar pe acest laptop imi va merge?:http://www.emag.ro/......D13HGBBBM/

| VladyXR a răspuns (pentru BuGaTy):

Http://www.pcgarage.ro/......dos-black/
Doar pe asta, pe ala nu.

| BuGaTy explică (pentru VladyXR):

Pai Lenovo ala are placa video de 4gb e i7 si 8 gb ram ce nu ar merge?

| VladyXR a răspuns (pentru BuGaTy):

Lenovo are procesorul care salvează consum, el nu se forteaza in jocuri mari, ci ramane asa cum e!

| BuGaTy explică (pentru VladyXR):

Ok https://www.youtube.com/watch?v=jBQKOBy_EgQ dar la asta cum ruleaza? chiar Lenovo e mai da-mi explicatiii despre Asus si raspunde-mi la linkul care ti-am dat iti dau si funda si vot.

| BuGaTy explică (pentru VladyXR):

Si eu stiam ca la un joc mai mult placa video si ram conteaza nu?

| BuGaTy explică (pentru VladyXR):

Daca e mai bun asusul pe el il achizitionez na ce o sa fac

| VladyXR a răspuns (pentru BuGaTy):

Totul e solicitat, chiar la normal, setarile sunt la Normal, cu Asus vei putea juca mult mai bine si setari mai mari.

| VladyXR a răspuns (pentru BuGaTy):

Are rezolutia 1280x720 care e prea proasta si nu joaca HD.

| BuGaTy explică (pentru VladyXR):

Atunci asusul il achizitionez multumesc

| BuGaTy explică (pentru VladyXR):

As vrea sa il platesc in rate deoarece am salar de 1200 lei si cum as putea sa platesc ratele sunt din Galati.

| VladyXR a răspuns (pentru BuGaTy):

Daca i observat el foloseste doaar 1124 mhz, adica 1.2 ghz pentru jocul GTA V, salveaza consumu si ghz-u