| WhiteLife a întrebat:

Am un laptop HP cu i7 si 8 GB RAM. Am pe el Widows 7 Professional 32 biti (nu e original) si merge incredibil de greu. Mai am alt laptop de 4 ani si se misca mai bine decat el. Ce ar trebui sa-i fac? Ajuta daca pun Windows original pe 64 biti? (nu are drivere pentru Windows 7 Ultimate).
Aici sunt si celelalte specificatii:
http://www.emag.ro/......DH2PRBBBM/

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

8 GB RAM si Widows 7 Professional 32 biti... tare asta! Ce faci cu restul de 5 GB care sta degeaba prin calculator? Grea stiinta asta...

| CPAElites a răspuns:

Sa instalezi Windows 10...

| CPAElites a răspuns:

Aceiasi problema o aveam si eu dupa un anumit timp de utilizare ~doua luni ( W7 ) se bloca, se incarca greu etc. Acum folosesc windows 10 de 7 luni si nu am mai intampinat probleme!

| WhiteLife explică (pentru CPAElites):

Si eu il am de jumatate de an. Ai incercat si Windows 8?

| CPAElites a răspuns (pentru WhiteLife):

Windows 8.1 e mai bun ca 8 ..Il folosesc parintii mei si pot spune ca e mai stabil ca windows 7 dar eu iti recomand w10!

| itwentbad a răspuns:

Ai de capu meu... Ai 8 GB ram si 32 biti -.-
Reinstalezal pe 64