| Alexandra_Baba_1996 a întrebat:

Pe ecranul de la laptop mi-a aparut in mijloc o pata galbena, ce sa fie oare? E grav?

2 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Ori de la ecran, pixeli morti (cel mai probabil) ori de la placa video (mai putin probabil).

| Alessia999 a răspuns:

Nu cred că e prea grav. Poate e murdar. Glumesc! Nu, nu e prea uşor să elimini acea pată! Mi s-a întâmplat şi mie. Poate ți-a rămas un BUG de la un joc. Închide-l şi deschide-l. Poate ai un virus de mai mult timp iar acum el afectează laptop-ul tău. Nu am mai multe informații. Scuze! Te rog mult îmi dai funda? Nu am nici una!