| Marius1789 a întrebat:

Pe The Forest dacă activezi "Vegan Mode" nu mai sunt canibali şi extratereștri deloc?

2 răspunsuri:
| Comunity a răspuns:

Da, daca activezi Vegan mode te trimite pe modul peaceful adica pace si nu ai sa intalnesti canibali si alti inamici pana ce salvezi. Dupa ce intri din nou activezi iar modul ca daca nu canibalii apar din nou.

| Marius1789 explică (pentru Comunity):

Dacă activez modul sper că tot trebuie să beau, să mănânc, nu? Jocul e la fel numai că nu sunt inamici, nu?