| Anoonymuss a întrebat:

Pentru cei pasionati de MINECRAFT. in 1.6 de acum mai apare herobrine fara mod sau vidoeclipurile de pe youtube sunt doar niste facatorii?

Răspuns Câştigător
| hancoch a răspuns:

Daca te-ai uitat la uni care erau pe un server atunci erau plaginuri si daca era pe singleplayer era mod Herobrine nu mai apare din 1.1

2 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Facatorii.

| Rujst a răspuns:

Eu cred ca e adevarat.Pentru ca am gasit o mina care nu era facuta de mine si jucam in singleplayer si cand am intrat acolo am vazut un player (care nu avea nametag) cu skin herobrine.Eu nu mint.Eu stiu ca in versiunea 1.4.3 herobrine nu exista!