| EnvyU a întrebat:

Pentru cine joaca LoL. Daca vreau sa ma apuc de ranked, ce erou imi recomandati sa invat? Am toti eroii dar pana acum am jucat doar aram, imi place mai mult suport, si adc, nu ma descurc singur.

2 răspunsuri:
| qkaps123 a răspuns:

Deci ai toti campioni din league of legend, in cat timp ai putut sa ii cumperi pe toti? sunt 125 de campioni la ora actuala, tot cu Ekko. si numa aram ai jucat? -.-

| EnvyU explică (pentru qkaps123):

De 4-5 ani, nici nu mai stiu, si de fapt nu ii am pe toti pentru sunt eroii aia de **** care nu o sa ii cumpar ever ever, evelynn si trundle. M-am jucat anii trecuti niste ranked dar foarte putin, foarte mult aram, dominion, classic, dar am uitat sa joc classic.