| xZer0x a întrebat:

Pentru jucatorii de world of tanks.
Am amx 50 100 eliberat cu XP imi mai trebuie 1milion si il iau am si StuG III ......merita mai mult sa joc pe amx sa ajung la amx 50B sau sa continui pe stug sa ajung la TD?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Ambele sint misto, stugul e unul dintre cele care merita pastrate 4ever. Ca sa nu ti se aplece de wot de tot e preferabil sa ai macar 1-2 heavy-uri cu care sa te distrezi/faci bani (KV-1 si KV-2 par example, Churchill I), 2-3-4 medii pentru meciuri mai rapide si facut bani (maxim tier VI, par example PzIII/IV, un Sherman M4 sau un "Easy 8") si musai 1-2 trascalete de tier mic pentru distractie pura (T18 e genial, la fel ca si Cruiser III).