| robertp1 a întrebat:

Salut, joc world of tanks, pana acum am jucat cu T1 heavy, tank pentru bani, dar am aflat ca si alte tancuri sunt bune la facut bani, ca M4, Stug III, kv-1, si wolverine, care este ce lami bun? Vreau playeri experimentati care au jucat cu 2 sau mai multe din cele de mai sus, nu doar cu unul

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

T14 e premium de tier V si money maker foarte bun, in rest ai KV-1 care e sfint, TD-urile nu fac cine stie ce bani, insa e bine sa le ai pntru evenimentle periodice la care se da bonus de credite XP, in special alea implicate in al doilea razboi in multe evenimente - Stug-III, Wolverine, Panzer IV si III, T-34, etc. Eu unul am 62 de tancuri in garaj si de mult nu mai joc pentru bani... happy