| AstroNoot a întrebat:

Pentru toti cei care au experienta cand vine vorba de FPS-uri.De ceva timp joc Overwatch.Am devenit foarte bun pe Widowmaker, un hero-sniper.Am tinta relativ buna, accuracy 89% scoped. Unii prieteni zic ca am aimbot si prostii...Dar am unele zile cand pur si nu lovesc nimic....ati patit si voi ceva de genu'?

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

E normal, și ca să rankezi ar trebui să joci eroi de genul Roadhog, Zarya (foarte puternică dacă știi s-o folosești, cu ea am rankat 425 SR), Lucio și Pharah

| HLucian a răspuns:

Stai linistit, chiar si profesionistii care joaca in campionate au zile proaste si momente cand nu fac nimic. E firesc