| DeutzaMika a întrebat:

Pentu cei care joaca stardoll. Am un cont de vanzare cooldariacool il vand pe o reancarcare superstar pe contul meu SunnyDeutza21 mai multe datalii pe id-ul andreea_mititik65

7 răspunsuri:
| FyfyFrancy a răspuns:

Il mai vinzi?

| DeutzaMika explică (pentru FyfyFrancy):

Da dar baga id-ul andreea_mititik65 in lista de la mess vb acolo!

| DeutzaMika explică (pentru FyfyFrancy):

Da il mai vand... Daca il vrei baga id asta in lista de mess ca sa vb acolo
andreea_mititik65

| HabarusYonutz1987 a răspuns (pentru FyfyFrancy):

Vand eu cont stardoll royal keep_calm_here id mess nfsmw.nfsmw@yahoo.com

| AnnaMarria16 a răspuns (pentru HabarusYonutz1987):

As vrea eu contulpuppy dog eyes te rog uite id meu : mujdarvioleta

| HabarusYonutz1987 a răspuns:

Vand cont stardoll royal 565 stardolari nume pe stardoll keep_calm_here id mess : nfsmw.nfsmw@yahoo.com il dau la schimb pe un cont bun nfs world sau oferte pe mess

| HabarusYonutz1987 a răspuns:

Dau cont stardoll royal nume keep_calm_here id mess nfsmw.nfsmw@yahoo.com pentru detalii contact mess