| Margot a întrebat:

Am jucat Stardoll ceva timp, am un cont care a fost superstar de foarte multe ori si il vand, 13 euro de telefon. contul e angel_ioana

3 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Doamne fereste, cine crezi ca-ti da tie 13 euro pentru un **** de joc? Oricine isi poate face cont, dar in al doilea rand, e un joc stupid, si e FREE, dar tu il vinzi. Stii, daca creatorii site-ului ar afla ce faci, poate te-ar da pe mana politiei ca abuzezi de un joc care este FREE si pacalesti oamenii! Hai fugi de aici ca m-ai enervat! Ce nesimtire, si inca 13 euro?! Esti tampita! Poate 1 leu iti dadeam sa-ti iei o paine, dar 13 euro. Tu ai da atat pe o panarama de joc care nu-ti aduce nimic? Care doar iti fura din timp? Du-te mai fata si invata si lasa prostiile de genul asta si calculatorul ca la bac sunteti jalnici si faceti tara de ras! Doamne, cata nesimtire! Cara-te de aici si pune mana pe carte fatuca!

| Margot explică (pentru LalLyBoOmD):

Jocul nu e in totalitate Free, draga 'doamna' care dai de inteles ca ai fi avut rezultate excelente la bac. Informeaza-te intai, in jocul asta am bagat bani de cel putin 5 ori fata de pretul cu care il vand, mi se pare normal sa imi iasa si mie ceva din el, nu crezi? Intrebarea este adresata celor interesati, nu tie. Oricine isi poate face cont, da. dar asta e un cont care nu il are oricine, asa ca inainte de a comenta ia si te informeaza.Sunt persoane care chiar sunt pasionate de jocul asta 'care nu iti aduce nimic'. P.S : Nu te mai enerva asa tare ca faci riduri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elena si eu joc stardoll si eu un joc super fain si imi place contul tau ai haine foarte frumoase.LalLyBoOmD tu esti o tampita nu te baga daca nu stii sa stii ca Elena daca a fost superstar de 5 ori asta inseamna ca a bagat peste 13 europ pe joc asa ca tu nu mai vorbi sa esti foarte nesimtita. han***apa*a ce esti tu! du-te draq si nu mai raspunde la intrebarile care nu te intereseaza decat sa te c*ci pe tine cu raspunsul tau de c*a*c*a