| 50Cent50Cent a întrebat:

Placa mea video nu are driver pentru windows 7 Ultimate x32. Exista vreo alta posibilitate de a instala un driver care sa functioneze pentru windows 7? Placa video : Nvidia FX5600.

1 răspuns:
| TheKillerTK a răspuns:

E cumva Nvidia Geforce FX 5600?
Daca da downloadeazati DriverMax si dai Search(cauta toate driverurile si le da update), eu asa mi-am gasit driver pentru placa video. Uite aici un link(vezi ca mi se pare ca poti sa iei doar 2-3 driveruri pe zi asa ca ia mai initai driverul de grafica). Daca ai nelamuriri contacteaza-ma la id-ul killercsro. Fundati?
Apropo uite aici linkul http://download.cnet.com/......72602.html