| Иαяʋтσ a întrebat:

Am laptop lenovo v570(l-am cumparat din metro) si am pe el instalat widows 7 ultimate 32 biti.Pe cd-ul care l-am primit odata cu el e driver-ul nVidia si nu ma lasa sa-l instalez,imi zice ca nu e compatabil,dar laptopul are placa video nVidia geforce.Cine imi zice cum il pot instala?Funda!

3 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Trebuie sa scrie pe CD ce varianta de driver ai. Cauta pe net aceiasi varianta dar pentru windows 7

| IulianP a răspuns:

Care este modelul placii video?
Poti incerca driver-ul asta: http://www.nvidia.co.uk/......er-uk.html

| stelistustelistusteaua a răspuns:

Zetman e bun laptopul ca vreau si eu sa imi iau?