| Mario_Dami_1998 a întrebat:

Please sa imi dati exemple de nume pentru jocuri ^_^

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Nu inteleg prea bine intrebarea...deci vrei un nume care nu mai exista, nu? (Ca sa pui tu numele la un joc)
Lasa ceva mai multe detalii (genul jocului etc ca sa imi fac o impresie despre ce anume cauti)

Iti dau cateva exemple dar dau la intamplare:
Guns in the Wild West
Shoot the... (zombies, ghosts, heroes, monsters.)
Silver Medal -Warriors on the front
Cold War 2
Speed-Die or run
N20- Last Run
Mai am idei, dar acum trebuie sa stim si noi genul jocului ca sa te ajutam.
Daca vroiai nume de jocuri care deja exista atunci sa spui...nu am inteles prea bine intrebarea.
Bafta!

-Blytz-

| adea100 a răspuns (pentru RainmakerX):

Cred ca se refera sa ii spui numele unor jocuri, dar nu a stiut sa se exprime