| Antonio2652002 a întrebat:

Plissss dati-mi si mie site-ul de la metin2 hammer care sa mearga Vot+Funda va rog frumos raspunsul poate fi lung, scurt cum vreti voi plis

Răspuns Câştigător
| WikiWikiBOY a răspuns:

Site-ul ala nu merge. Uite-l pe cel bun ( seamana cu cel de RO dar este de Hammer) ::: ---> http://www.hammerm2.com/

Funda?

| Antonio2652002 explică (pentru WikiWikiBOY):

Toate sunt cu virusi unu fara n-aveti am anti virus avira pentru avira vreau eu ma haideti va rog intersativa funda+vot

| Antonio2652002 explică (pentru WikiWikiBOY):

Eu vreau unu pentru avira ca poate voi aveti alt antivirus plisss v-am spus ce dau

| cosmin0808 a răspuns (pentru Antonio2652002):

Ba
nu e hammer fara virusi toate astea care ti le-au dat sunt virusate rau de tot la mine n-are sansa virusi le-am incercat pe astea si avast nu m-a lasat sa ma joc.
joacate european asta e mult mai bun

4 răspunsuri:
| robitza01 a răspuns:

Www.hammermt2l.com sper
ca
te-am
ajutat
fvundcaz
pls