| VanHelsing a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute cu eroarea asta imi da cand intru in l2, in iconitza de la L2:
RUNDLL
Error loading C:\Documents And Settings\All Users\Application Data\~C4D219.tmp
The specified module could not be found.
are cineva habar cum pot rezolva eroarea fara a pune windowsul`?big grinmc.

Răspuns Câştigător
| crynys a răspuns:

Instaleaza L2 din nou dar inainte de asta baga o devirusare.

| VanHelsing explică (pentru crynys):

Acel fisier.tmp este de fapt un,, Temporary files" care este folosit pentru o sarcina foarte importanta... Ceea ce imi permite oarecum sa joc L2`u,am reinstalat windowsul dar dupa am pus iar antivirusul si mi-a bagat fishierul acela in quarantine, deci trebuia doar scos laughing MC. oricum pentru raspuns si scuze pentru. intarziere, iti dau fundita pentru ca e singurul raspunstongue

2 răspunsuri:
| Nicos_David_1996 a răspuns:

Salut am si eu problema asta ...ma poate ajuta cineva?