| Alexandru_Ionut_Perju_1998 a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute si sa-mi spuna cum scap de un virus care mi-a infectat pagina de facebook? Este un virus care trimite mesaj automat persoanelor din lista mea cu poza mea.Ei imi vad poza de profil, iar eu pe a lor.Nu stiu cum sa scap de el.Scuzati daca am postat intr-o categorie gresita.

Răspuns Câştigător
| oSilviu a răspuns:

Baga un antivirus bun gen AVAST Si dai scan la internet, sau cel mai bine reseteaza browserulwinking Si o sa scapi de el

| Alexandru_Ionut_Perju_1998 explică (pentru oSilviu):

Mersi.Am resetat browserul si acum vad ca nu-mi mai apare.

1 răspuns: