| stefanfanu a întrebat:

Poate sa ma ajute cineva.Nu stiu ce are messengerul,cand vorbesc cu cineva si cand ii trimit un mesaj, mesajul ala mie nu imi apare pe fereastra mea de mess dar acea persoana vede mesajul.Ce are? Mai a patit cineva asa ceva? Cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| DrLaw a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Incearca sa scoti mai multe versiune si mai multe messuri(mie nici asa nu mi-a mers)
Pana mi-am pus Windowsu-ul din nousad

| stefanfanu explică (pentru DrLaw):

Pai am incercat dar tot nimic.Mi-am pus vreo 4-5 messuri dar degeaba.Trebuie neaparat sa schimb windowsul?

| DrLaw a răspuns (pentru stefanfanu):

Da e singura cale... Cel putin mie numai asa mi-a mers, cred ca e ceva virus sau ceva eroare de la mess