| anonim_4396 a întrebat:

as avea o intrebare pentru cine se pricepe la calculatoare : dupa ce inchid messengerul imi apare un mesaj de genul " messengerul a incetat sa mai functioneze, e o problema care impiedica " apoi alt mesaj de la windows " windows-ul e in curs de a rezolva problema, daca e posibila o solutie va fi trimisa o notificare automata " ceva de genul, ce poate fi, apare dupa ce il inchid eu deci nu se inchide el, daca poate cineva sa ma ajute, dau funda, mersi.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vorbește cu neluL: http://www.tpu.ro/utilizator/alqkb
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| ZeroO96 a răspuns:

Poti incerca prin a sterge Messenger-ul si al reinstala. S-ar putea sa mearga. Succes!

| greenlilly a răspuns (pentru ZeroO96):

L-am reinstalat si tot asa apare.