| Gam3rYT a întrebat:

Pot rula jocul Grand Theft Auto V la low-medium? 35fps+?

INTEL PENTIUM DUAL CORE G2030 3.0GHZ

PLACA VIDEO SAPPHIRE RADEON 6570 2GB

6GB RAM

Nu am virusi

Hard 500GB

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Da, poti ca ai destul RAM.

| Marius875 a răspuns:

Daca ai versiunea prin steam se poate optimiza foarte bine incat sa imi meraga foarte bine si online
daca ai nev de ajutor skype :getodac.rom2

| bicarazvan a răspuns:

Intra pe http://www.systemrequirementslab.com/cyri si acolo scrii numele jocului pe care vrei sa il instalezi si vezi daca iti merge. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Moise_Andy_1995 a răspuns:

Nu prea cred pentru ca ai procesorul prea slab, stiu ca iti trebuie minim un i5 numai pentru setari low happy dar nu stiu incearca poate ai noroc si merge asta a fost doar pararea mea in rest totul e bun. daca ai avea si 8gb ram am fii mers stas tongue