| Gam3rYT a întrebat:

Pot rula jocul Grand Theft Auto V la low-medium? 35fps+?

INTEL PENTIUM DUAL CORE G2030 3.0GHZ

PLACA VIDEO SAPPHIRE RADEON 6570 2GB

6GB RAM
Nu am virusi
Hard 500GB

Răspuns Câştigător
| KLiNK a răspuns:

Atunci bravo. Tocmai acum am vazut ca procesorul tau are nucleu Ivy Bridge (nucleu de i3, i5, i7). GTA V merge sigur. Acum nu stiu la ce setari dar zic ca la medium nu cred ca o sa ai probleme. 35 fps +

2 răspunsuri:
| KLiNK a răspuns:

Nu sunt sigur. Placa video ar putea rula jocul la low/medium fara probleme. RAM-ul este exact cat trebuie dar ma gandesc ca poate vei fi limitat la procesor deoarece GTA 5 este optimizat pentru Quad-Core (la fel ca GTA IV). Dar poate va merge si cu acesta. Nu pot sa iti spun cum va merge deoarece asta ma depaseste (avand in vedere ca nu am jucat inca GTA 5 pe PC). Dar...pe low este posibil sa mearga cu 25+ fps. big grin

| Gam3rYT explică (pentru KLiNK):

Am vazut pe youtube ca multi joaca pe dual core mai slab decat al meu

| KLiNK a răspuns (pentru Gam3rYT):

Atunci bravo. Tocmai acum am vazut ca procesorul tau are nucleu Ivy Bridge (nucleu de i3, i5, i7). GTA V merge sigur. Acum nu stiu la ce setari dar zic ca la medium nu cred ca o sa ai probleme. 35 fps +