| dinoebot a întrebat:

Pot sa pun o placa video dedicata am un laptop medion e6210?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Da, poti. Merita? Cel mai sigur nu. Prea multi bani.

| Wr3nch a răspuns:

Nu merita. Te costa foarte mult, si is sanse sa nu mearga cum trebuie. Si din cate vad al tau nici macar nu are loc pentru ea deci raspunsul e nu.

| Kushhh a răspuns:

Da, ai 2 optiuni, o montezi in locul unitatii optice, sau cumperi asta.
https://www.razer.com/gaming-laptops/razer-core-v2
Evident, nu as recomanda asta pentru un asemenea laptop.

| PetrutMario a răspuns:

Da,poti dar trebuie sa sa il duci la un specialis pentru a monta placa video corect!

| PetrutMario a răspuns:

Da,poti dar trebuie sa sa il duci la un specialist pentru a monta placa video corect!