| Twichh a întrebat:

Prietenul meu joaca lol, si vreau sa invat si eu sa joc ca sa pot sa il bat 1 vs 1laughing). Ma poate ajuta cineva? sa imi explice cum se joaca? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| neverwinter a răspuns:

Pai imi poti lasa un mesaj cu skype-ul tau sau messengeru si te ajut cu tactici, campioni, cum sa iti construiesti bine campionii (adica ce itm sa iei rune etc.) big grin Funda? big grinD

| Twichh explică (pentru neverwinter):

Ok.da-mi acc la cereere.big grin

| Twichh explică (pentru neverwinter):

Nu merge sa iti trimit mesaj... whateverlaughing) baga id -ul asta : ada_tdx

3 răspunsuri:
| PlayForFun a răspuns:

Http://signup.leagueoflegends.com/? ref=525be1cfee827853786323
eveniment League of Legends cine face cont pe linkul de mai sus si face level 10 primeste 950RP :D:D:D:D Atentie nu da click pe link copiezi tot linkul http://signup.leagueoflegends.com/? ref=525be1cfee827853786323 si dupa dai paste bft:D:D:D