| Xonia0623 a întrebat:

Am o problema cu tastatura: cand apas unele litere uite ce mi se pune: i] uy rt w- se activeaza caps lock.
va rog ziceti-mi ce sa fac.

1 răspuns:
| Doctorfishadi a răspuns:

Buna! Ia tastatura si intoarce-o invers. Apoi ii dai drumul de la 10 cm de masa, faci asta de 2 ori.Dar cum am zis cu susul in jos, adica cu butoanele in jos, altfel o strici.Nu te teme ca se sparge, nu are cum(fiecare tasta are un plastic la capat care va absorbi impactul)! Probabil s-au blocat tastele, si eu o patesc asa uneori.