| xDoll a întrebat:

Am o problema cu tastatura
cand apas unele litere uite ce mi se pune:
i] uy rt w- se activeaza caps lock
va rog ziceti-mi ce sa fac ca dau 3 funde va roog

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Desigur au toti dreptate ai udat-o.Usuca bine tasta, aseaza-o cu fata in jos suspendata si bate cu palma INCETTT sa cada eventualele firimituri de la senvisul cazut pe ea,(glumesc) si verifica apoi sa nu ai taste ce raman blocate si nu se ridica usor inapoi.Succes.Ps: ai un utilitar in windows ce iti inlocuieste tasta si scrii cu mausul caracterele:Start/All program.accesorii/accesibility/On Screen Keyboard.fa un sortcat pe desktop si partial ai rezilvat-o pina se usuca tasta( ma rog o inlocuiesti) Bafta

5 răspunsuri:
| Madalina123 a răspuns:

Pai nu prea ai ce face, ai varsat ceva pe tastatura? Cel mai bine cumpara-ti alta...

| ChuPaChuPsPinK a răspuns (pentru Madalina123):

Nu.i adv... si daca a varsat ceva pe ea o sa mearga nu tine mult problema asta si in plus si eu am varsat pe a mea de toate si inca merge a facut prima data la fel ca a ei dar acma meerge deci stai linistita k va merge din nou...

| Madalina123 a răspuns (pentru ChuPaChuPsPinK):

Pai depinde, poate asa ti s-a intamplat tie. Eu cand am fost in aceasta situatie, varsasem lichide pe tastatura. Deci asta a fost opinia mea.

| Bibuu09 a răspuns:

Oare ce sa faci frate iti iei alta doar nu vrei sa o duci la reparat costa vreo 50 lei lol frate

| Madalina_7862 a răspuns:

Inseamna ca nu mai e buna tastatura mai bine iti cumperi alta ca si eu am patit asta asa ca mi-am cumparat alta cu 30 de lei