| MihaiMarian2004 a întrebat:

Puteti sa imi recomandati un laptop (neaparat laptop) intre 15 si 25 de milioane care sa duca GTA V decent (cu setarile pe low eventual) Cel mai bun o sa primeasca funda! Multumesc mult celor care o au raspuns

Răspuns Câştigător
| codrincodrin a răspuns:

Salut! Am incercat sa ma uit dupa ceva cu placa video buna, pentru ca nu se poate schimba la un laptop.

Am gasit acest laptop -> https://www.pcgarage.ro/......k-backlit/

La acest laptop e foarte buna placa video (DDR 5) in acest pret si laptopul are si tastatura iluminata.
Chiar daca e 2600 de lei, nu am gasit altceva bun pana in 2500 de lei, si nu cred ca e asa mare diferenta.

Eu cred ca o sa iti mearga destul de bine gta V, si pe viitor ii poti face upgrade la memoria ram, si sa-i adaugi in 4gb.

| MihaiMarian2004 explică (pentru codrincodrin):

Mersi mult!

| codrincodrin a răspuns (pentru MihaiMarian2004):

Cu placere!

| codrincodrin a răspuns (pentru MihaiMarian2004):

Ai dat comanda? Daca nu, scrie aici ceva cand il comanzi. Mersi.

| MihaiMarian2004 explică (pentru codrincodrin):

Inca nu l-am comandat...

| codrincodrin a răspuns (pentru MihaiMarian2004):

Pana la urma tot pe asta cred ca o sa fie nevoie sa-l comanzi.