| AlexandrPronoza a întrebat:

Puteti sa imi spuneti va rog niste jocuri multyplayer ca world of tanks warface, cross fire gta san andreas multyplayer mafia multyplayer? spuneti-mi va rog

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

PlanetSide 2

| ChangeName a răspuns:

Poti juca SA-MP (san andreas multi player)
Sau Daca vei juca vreodata Cownter Strike intra pe Rock.CsBlackStars.Com (ip-->46.102.116.30:27015)

| Cucolea_Iulian_1996 a răspuns:

Poti juca minecraft mutiplayer metin fifa daca il cumperi cu bani mobile forces 7 days to die

| gabytu12 a răspuns:

World of warpanes, metin (1-2), Counter Strike (...), battlefield (1-2-3-4) Call of duty (...) uite aici mai multe http://mmohuts.com/. funda? plz?