| SexApeeal a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati si mie un sv bun de mt2? Nu conteaza daca este romanesc sau nu doar sa fie populat sa nu trebuie sa donezi pentru iteme si sa aiba rate maricele?

Răspuns Câştigător
| z00m a răspuns:

Incearca mondialmt2 sau candylongjumt2 funda plssss

3 răspunsuri:
| RallFy a răspuns:

Apuca-te de HammerMt2 site: http://hammermt2.servegame.com/. Funda? plss

| RallFy a răspuns:

Am uitatat sati zic iti da lv 93 la inceput si te duci la una si te face lv 127. Are arme epice, arme legendare armuri epice, king1 si king2. Plssss Funda

| SexApeeal explică:

Nu'mi plac sv modate... vreau un sv normal cu max lvl 99 si cu rate dewstul de bune ca sa stiu ca joc un mt mai calumea nu metine cu lvl 200+...