| Flavy1 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie care ar fi temperatura in idle si in jcouri a unui procesor Intel G840 2.80ghz?
eu am la el in idle 35-40
si in jocuri maxim mi-a urcat la 55..coolerul este stock iar pasta termoconductoare este cooler master esential ic e2
sunt bune temperaturile?

1 răspuns:
| al3ks a răspuns:

Bai, sincer sunt bune, dar si rele, findca coolerul stock nu o sa reziste prea bine la 55 mai ales daca joci intens.Ar fi bine sa iti iei un cooler cu fiber max2 (tevi din alea de overclock.)