| Vladut22 a întrebat:

Recent am terminat un site de jocuri si programe numit Media-Files, dar comunitatea actuala este prea mica, va rog frumos sa intrati pe LINK-ul urmatori si sa va faceti cont pentru a ma ajuta, eu cred in acest site si stiu ca va deveni faimos candva.
Link: http://media-files.webs.com/

Si inca ceva, dupa cum stiti orice site are nevoie de staff(Moderatori, Owneri...), caut persoane cu experienta si sincere care sa ma ajute sa aduc acest proiect pe calea cea buna, cei ce doresc sa lase un Reply cu email-ul lui.

Va multumesc tuturor pentru ajutorul acordat!

3 răspunsuri:
| Radu18 a răspuns:

Funky_Boy_Radu da add si discutam

| Vladut22 explică:

Ti-am dat add.

| Vladut22 explică:

Am uitat sa va spun, ID-ul meu de mess este mafia_chiri2008. Contactati-ma si discutam.