| NoOne18 a întrebat:

Recent mi-am descarcat steam si voiam sa cumpar doua jocuri de pe acest site.Problema e ca atunci cand voiam sa adaug numarul cardului scria " numar card incorect", am incercat sa bag numarul cardului mami mele de vreo 4 ori si am incercat si cu cardul tatalui meu.Ce sa fac? tin sa mentionez ca aceste carduri sunt tip debit BRD Maestro

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

De pe acest site fiind... care site? Site-ul de la Steam sau vreun site random de pe internet?
Pune link-ul de la site aici, tare mi-e ca ti-ai luat vreo teapa...

| NoOne18 explică (pentru Ineys):

Steam,direct de pe steam am vrut sa imi iau, am incercat sa fac cont paypal, la fel aceiasi situatie