| suntperfect a întrebat:

Recomandati-mi un procesor si o placa video, de maxim 5 mil fiecare, pe care a imi mearga fifa 13 si gta 4 la maxim!
Dar as avea pretentia ca procesorul sa fie i3 si placa video sa fi radeon ca stiu ca cele redeon sunt mai bune ca cele nVIDIA, dupa parerea mea!

Răspuns Câştigător
| JustM3JustABoy a răspuns:

Socket lga 775 procesor Intel quad core 2.5 ghz si o placa video de gen nVIDIA gt550m care amandoua nu te vor costa mai mult de 700-800 lei. Du-te la un service it si de acolo le poti cumpara si cu garantie si la proba! Eu asa am facut! Funda?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ideeas este: se potrivesc la placa ta de baza?! Era interesant daca ne spuneai si ce placa de baza ai.

| suntperfect explică (pentru Salontanul):

Asrock g31m-s,

| suntperfect explică (pentru Salontanul):

Ai putea sa ma ajuti? ca vreau sa imi inbunatatesc cat mai repete pc!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Acuma mi-am dat seama ca ti-am mai explicat asta. Tu pui intrebarea obsesiv.

| suntperfect explică (pentru Salontanul):

Hai mai lasa-ma cu prostiilea aste, ai de gand sa ma ajuti sau nu?