| B0b0 a întrebat:

Sa ma reapuc de metin2 ( ro )? Ce parere aveti de joc? si ce spuneti sa ma reapuc ( merita ) sau nu? FUNDA pentru cel mai justificat raspuns

1 răspuns:
| DownAnima a răspuns:

Nu merita jocul metin2 in sine este amuzant dar nu merita sa iti irosesti timpul jucand cu alti copi care nu stiu sa joace si joaca doar ca sa foloseasca coduri si sa injure... IN concluzie nu deoarece decat sa iti faci nervi pentru un joc amarat ca metin2 mai bine joaca ceva ca MicroVolts