| davidutzu01 a întrebat:

Sal all! Daca am luat destroy la counter strike ce pot face? Daca iau iar cs nu pot sa-l iau pentru ca daca intru unde il iau se blocheaza. Plz funda!

Răspuns Câştigător
| AlexanderOne a răspuns:

Mergi in folderul in care ai instalat Counter Strike, apoi in folderul cstrike si acolo sterge folderul "config". Intra apoi in counter-strike>Options>Keyboard si da Use Defaults>Apply

| Pintilie_Attitude_1986 a răspuns (pentru AlexanderOne):

Ba dar voi altceva nu stiti
nuuuuuuuuuuuu mergeeeeeeee
tampitilorrrrrrrrrrrrr

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| davidutzu01 explică:

Mz alexander

| davidutzu01 explică:

Alexa scuze da... daca iau ceva de pe net se blocheaza oricum mersi